5 úkolů týdně + 1 x 50minutová lekce měsíčně – falešní začátečníci (A1)

Cena: 1200 Kč/měsíc

V ceně kurzu jsou i oba moje gramatické e-booky – 50 kroků a Jak na rody v celkové hodnotě 1098 Kč!

Na každý týden dostanete várku úkolů. Na všechno sice budu zpovzdálí dohlížet, ale časy učení si volíte zcela flexibilně podle sebe. Na většinu aktivit si vystačíte s mobilním telefonem nebo tabletem. Vždy na čtvrtý týden si spolu naplánujeme lekci na čas, který vám bude vyhovovat.

Pro jakou pokročilost je kurz určen?

Pro falešné začátečníky a mírně pokročilé. Pokud si nejste jisti svou úrovní, udělejte si tento rychlotest, ideálně byste jej měli napsat na cca 20–60 %.

Co konkrétně mě v úvodních 4 týdnech čeká?

Pokud si chcete primárně rozšířit slovní zásobu, znalosti gramatiky, zlepšit porozumění textu i mluvenému slovu a osvojit si základních fráze, pak je tento kurz pro vás jako stvořený.

Jak se budu cítit za 4 týdny?

Budete mít radost z poctivě odvedené práce a výborně napsaného testu. Naberete sebevědomí, protože si budete pamatovat kupu slovíček, začnete milovat systém časování sloves – budete mu totiž perfektně rozumět – a taky si upevníte znalost těch nejzákladnějších frází. Jak říkám, jednoduše ze sebe budete mít radost.

A jak to celé funguje?

Na každý týden dostanete várku úkolů, které samostatně vypracujete. Já poté vše zkontroluju a zaznamenám váš průběžný pokrok – ten budete moct sledovat ve sdíleném dokumentu. Výhodou je naprostá flexibilita: Úkoly si můžete dělat kdykoli a kdekoli. Většinou si vystačíte s mobilním telefonem.

Kolik času týdně mi úkoly zaberou?

Asi 1 hodinu týdně.

Jak to bude probíhat po technické stránce?

Dostanete pozvánku do Google Classroom. Můžete se těšit na velmi jednoduché uživatelské rozhraní. I tak vám ale na úvod naší spolupráce zašlu 3minutové instruktážní video, na kterém ukážu, kde co najdete. Většinu úkolů představují interaktivní cvičení vytvořená v aplikacích Quizlet a LearningApps. Nejen na seznámení s těmito aplikacemi jsem pro vás natočil 7 krátkých instruktážních videí.

Co dělat, až 4týdenní kurz skončí?

Pokračovat kurzem navazujícím! A pak dalším a dalším, dokud si neosvojíte cca 1600 slovíček, 50 gramatických témat a 200 frází. Může to trvat 2 roky, anebo taky jen 6 měsíců. V navazujícím kurzu si totiž můžete navolit až 4násobný objem učiva/času. Záleží jen na vás a vašich časových možnostech.

Bude mě to bavit?

Slovíčka budete sbírat jako známky do alba. To i proto, že ke každému budete mít pro lepší zapamatování i obrázek. Z gramatiky si postupně vybudujete hrad s 50 místnostmi. Budete přesně vědět, kde se která nachází a které jsou spolu propojené. K tomu vám dopomůže i četba zjednodušených knih. A s každou naučenou frází si vybavíte jednu situaci ze seriálu o Španělu Nicovi a jeho německých kamarádech.

Kdy můžu začít?

Třeba ještě dnes, stačí kliknout na tlačítko níže!