S Jaromírem jsem měl dlouhodobě individuální lekce němčiny. Cílem lekcí bylo zlepšení úrovně německého jazyka a příprava na složení zkoušky z němčiny na Goethe Institutu, úroveň C1. Lekce byly vždy velice efektivní, věcné a zároveň velice zábavné, vyučující měl lekce vždy velice dobře připravené a pravidelně mi připravoval i materiály pro domácí studium.

Vše jsem měl k dispozici online, což bylo obrovskou výhodou. Velice jsem také oceňoval značnou časovou flexibilitu, takže jsme mohli termíny a časy lekcí přizpůsobit mému nepravidelnému pracovnímu harmonogramu. Zkoušku C1 jsem tak bez komplikací úspěšně zvládl.

Výuku němčiny pod Jaromírovým vedením mohu jen doporučit, byl jsem po celou dobu velice spokojen s průběhem a rychlostí zlepšování svých jazykových dovedností.

Adam Kopecký

Zažil jsem už několik jazykových lektorů. Jaromír mezi nimi vyčnívá ve třech oblastech:

• svědomitá příprava programu hodiny,
• sympatický tlak na výkon,
• plně digitalizované materiály vč. na míru šitých testů do mobilu

Tohle je kombinace, která předčí nejeden jazykový pobyt.

Martin Vylíčil

On-line individuální výuku s Jaromírem navštěvuji půl roku. S Jaromírem mám konečně pocit, že se moje znalosti i schopnost vyjádřit se posunují správným směrem, že cítím pokrok.

Jeho metody výuky jsou velmi efektivní, zvlášť jsem si oblíbila mobilní aplikaci, díky níž se můžu němčině věnovat, i když mám volných jen pár minut. Je pro mě až překvapivé, že mám dokonce chuť svoji volnou chvíli trávit s němčinou, učit se.

Výuku němčiny pod Jaromírovým vedením mohu jen doporučit, byl jsem po celou dobu velice spokojen s průběhem a rychlJaromírovo nasazení a cílevědomost člověka nutí k vlastní snaze o pokrok. Překvapí vás, jak moc vám výuku „ušije na míru“.ostí zlepšování svých jazykových dovedností.

Magdalena Lavičková

Lekce němčiny s panem Czmerem započaly v mém případě před pár lety. Tehdy jsem chtěl vedle studia na právnické fakultě rozvíjet i znalosti cizích jazyků. Od samého počátku oceňuji poctivý a individuální přístup lektora.

Jeho lekce nespočívají v pouhém listování učebnicí a následné fakturaci bez ambice skutečně učit, nýbrž je při nich kladen důraz na opravdový rozvoj studenta, na jazykové znalosti a dovednosti, které jsou skutečně užitečné. Obzvláště se mi líbí, že je vše činěno v takové formě, aby výuka byla zároveň potěšením.

Poprvé jsem se také při výuce jazyka setkal se zapojením různých technologií a aplikací, které mi pomáhají například při studiu slovíček. Zde velmi oceňuji, že pan Czmero chce a dokáže tyto aplikace efektivně využít a nejsou tak jen prostředkem pro odlehčení práce.

pokrok, mohu s klidným srdcem říct, že při výběru lektora jsem měl neuvěřitelné štěstí!

Boris Steinbauer

Vyučovací hodiny jsou pestré s důrazem na mluvení. Pan Czmero využívá moderní on-line výukové pomůcky pro procvičování. Kdekoliv ve volných chvílích na mobilu mohu pracovat na zlepšení nejen slovní zásoby. To mi přijde skvělé!

Dagmar Schleserová

Super online kurzy němčiny!

Jsem velmi rád, že jsem od známého dostal kontakt na Jaromíra Czmera. Každá lekce je vtipná, poučná a zábavná. Vyhovuje mi online forma, časová flexibilita, možnost samostatného studia slov v Quizletu a využití dalších online nástrojů. Díky kurzům pozoruji rychlý postup v dovednostech. Velmi doporučuji a Jaromírovi děkuji.

Jan Harašta


Rozhodnutí – budu se učit německy.

Již dávno nejsem v studentském věku, v únoru 2027 půjdu do důchodu. Na IT nejsem žádný Einstein, ale jako uživatel je zvládnu. Jsem člověk, který hodně dá na první dojem.

Následoval telefonický rozhovor s Jaromírem, při kterém jsem mu sdělila, co málo znám a proč vlastně se chci němčině učit. Potřebuji ji při cestování. Vadí mi, že se s recepčním na hotelu nedomluvím ani na to nejzákladnějším, že se při společných akcích nedomluvím s přáteli naší kamarádské rodiny z Vídně – všichni z rodiny mluví česky.

První dojem nezklamal, byla jsem naprosto spokojená a těšila se na první lekci on-line výuky, která následovala po drobných peripetiích s instalací potřebných programů.

Výuka s Jaromírem mi velice vyhovuje. Celou lekci komunikuje jen se mnou, což mě nutí reagovat. Samozřejmostí je časová flexibilita. Jeho výukové metody jsou velice rozmanité, z některých jsem vysloveně nadšená. Baví mě práce s Quizletem, dokonce si vytvářím vlastní sady slovní zásoby. Výuka cizího jazyka asi není pro nikoho snadná věc, ale s Jaromírem je pestrá, zábavná a s úsměvem. S úsměvem jde všechno líp.

Hana Jarešová

Učit se německy by mě asi nikdy nenapadlo, ale protože jsem se přestěhovala do německy mluvící země, nebyla jiná možnost.

Když jsem na začátku hledala někoho, kdo by mi intenzivně pomohl s němčinou, prošla jsem mnoho nabídek. Nejvíce mě však oslovila Jaromírova prezentace na jeho webových stránkách. Už tam bylo vidět, s jakým nadšením svou práci dělá a při on-line výuce se to jen potvrdilo.

Jeho hodiny jsou vždy skvěle připravené, zábavné, interaktivní a také oceňuji i jeho trpělivost se mnou:-)

Lekce s Jaromírem mohu jen doporučit!

Simona Anděl