5 úkolů týdně + 1 x 50minutová lekce měsíčně – mírně pokročilí (A2)

Cena: 1200 Kč/měsíc

V ceně kurzu jsou i oba moje gramatické e-booky – 50 kroků a Jak na rody v celkové hodnotě 1098 Kč!

Na každý týden dostanete várku úkolů. Na všechno sice budu zpovzdálí dohlížet, ale časy učení si volíte zcela flexibilně podle sebe. Na většinu aktivit si vystačíte s mobilním telefonem nebo tabletem. Vždy na čtvrtý týden si spolu naplánujeme lekci na čas, který vám bude vyhovovat.

Pro jakou pokročilost je kurz určen?

Pro mírně pokročilé. Pokud si nejste jisti svou úrovní, udělejte si tento rychlotest, ideálně byste jej měli napsat na cca 61–90 %.

Co konkrétně mě v kurzu čeká?

Pokud si chcete primárně rozšířit slovní zásobu, znalosti gramatiky, zlepšit porozumění textu i mluvenému slovu a osvojit si základních fráze, pak je tento kurz pro vás jako stvořený.

Jak se budu cítit za 4 týdny?

Budete mít radost z poctivě odvedené práce a výborně napsaného testu. Naberete sebevědomí, protože konečně budete ovládat rody podstatných jmen a tvoření množného čísla, a taky si upevníte znalost těch nejzákladnějších frází. Jak říkám, jednoduše ze sebe budete mít radost.

A jak to celé funguje?

Na každý týden dostanete várku úkolů, které samostatně vypracujete. Já poté vše zkontroluju a zaznamenám váš průběžný pokrok – ten budete moct sledovat ve sdíleném dokumentu. Výhodou je naprostá flexibilita: Úkoly si můžete dělat kdykoli a kdekoli. Většinou si vystačíte s mobilním telefonem.

Kolik času týdně mi úkoly zaberou?

1–2 hodiny týdně.

Jak to bude probíhat po technické stránce?

Dostanete pozvánku do Google Classroom. Můžete se těšit na velmi jednoduché uživatelské rozhraní. I tak vám ale na úvod naší spolupráce zašlu 3minutové instruktážní video, na kterém ukážu, kde co najdete. Většinu úkolů představují interaktivní cvičení vytvořená v aplikacích Quizlet a LearningApps. Nejen na seznámení s těmito aplikacemi jsem pro vás natočil 7 krátkých instruktážních videí.

Co dělat, až 4týdenní kurz skončí?

Pokračovat kurzem navazujícím! A pak dalším a dalším, dokud si neosvojíte cca 1600 slovíček, 50 gramatických témat a 200 frází. Může to trvat 1 rok, anebo taky jen 3 měsíce. V navazujícím kurzu si totiž můžete navolit až 4násobný objem učiva/času. Záleží jen na vás a vašich časových možnostech.

Bude mě to bavit?

Slovíčka budete sbírat jako známky do alba. To i proto, že ke každému budete mít pro lepší zapamatování i obrázek. Z gramatiky si postupně vybudujete hrad s 50 místnostmi. Budete přesně vědět, kde se která nachází a které jsou spolu propojené. K tomu vám dopomůže i četba zjednodušených knih. A s každou naučenou frází si vybavíte jednu situaci ze seriálu o Španělu Nicovi a jeho německých kamarádech.

Kdy můžu začít?

Třeba ještě dnes, stačí kliknout na tlačítko níže!